Leidapharm Paracetamol 500mg 20st

€ 0,59
Omschrijving

Leida pharm Paracetamol 500MG is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, menstruatiepijn, spit, zenuwpijn en spierpijn.De actieve stof is paracetamol, deze stof werkt pijnstillend en

DeOnlineDrogist.nl
€ 0,59 € 0,59

Gerelateerde producten

Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

€ 2,79
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps zijn zachte capsules met de werkzame stof paracetamol. Het kan worden gebruikt voor de symptomatische behand...

Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 50st

€ 2,15
Healthypharm Paracetamol werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, m...

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50st

€ 2,89
Leida pharm Paracetamol + Coffeïne Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn,...

Panadol Junior Zetpillen 250mg 1-6 Jaar

€ 4,99
Kinderen die last hebben van pijn of koorts, vinden het soms moeilijk om een geneesmiddel te slikken. En wanneer kinderen overgeven, kan er twijfel zi...