Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 20st

€ 1,29
Omschrijving

Healthypharm Paracetamol 500mg Caplet 20st werkt pijnstillend en koortsverlagend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. DoseringVolwassenen en

DeOnlineDrogist.nl
€ 1,29 € 1,29

Gerelateerde producten

Sanias Paracetamol 500mg Tabletten

€ 0,79
Sanias Paracetamol 500mg Tabletten is geschikt voor mensen met klachten als hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vacc...

Roter Paracetamol Junior Smelt Tabletten

€ 5,59
Roter Paracetamol Junior Smelttablet 250 mg banaan wordt gebruikt bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om koorts te verlagen. Deze sterkte...

Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg

€ 2,89
Finimal Paracetamol 500mg/Coffeine 50mg (16 stuks) is een effectief middel tegen pijn en koorts. Het bevat een combinatie van paracetamol en coffeïne,...

Roter Paracof Tabletten 500mg / 50mg

€ 2,99
Roter Paracof is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel. Roter Paracof wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpij...