Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 60mg

€ 3,19
Omschrijving

Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 60mg heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Het bevat 60mg paracetamol per zetpil en het is speciaal voor kinderen vanaf 3 maanden. DoseringVanaf 3 maanden (3,0 - 5,5 kg): 1 zetpil per keer en maximaal 2-3 per dag. De

DeOnlineDrogist.nl
€ 3,19 € 3,19

Gerelateerde producten

Roter Paracetamol Tabletten 500mg 50st

€ 3,99
Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel. Roter Paracetamol wordt gebruikt bij:...

Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps

€ 2,79
Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps zijn zachte capsules met de werkzame stof paracetamol. Het kan worden gebruikt voor de symptomatische behand...

Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps

€ 2,99
Linn Paracetamol 500mg Liquid Caps wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.DoseringVolwassenen en kind...

Leidapharm Paracetamol Coffeine Tabletten 50st

€ 2,89
Leida pharm Paracetamol + Coffeïne Tabletten werkt snel bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn,...